O nás

Společnost s ručením omezeným AMS-Novatech s.r.o. byla založena na základě přání našich korporátních partnerů na teritoriích států bývalého C.I.S., Blízkého a Středního východu, Arabského poloostrova a některých států Dálného východu.

Společníky a spolupracovníky firmy jsou dlouholetí pracovníci v oblasti ropy a plynu, energetiky, výroby a ovládání armatur, výroby kompresorů, elektrických točivých strojů, turbín, chemického průmyslu, bankovnictví, včetně zkušeností s bartrovými, kompenzačními a forfaitingovými zbožovými operacemi na úhradu dodaného strojního zařízení nebo výrobků, kteří po ukončení svého korporátního působení z důvodu změn tržního segmentu nechtěli opustit své obchodní partnery ani dlouhodobě budované obchodní kontakty.

Společnost se take zaměřuje na inženýrskou, obchodní a poradenskou činnost. Do názvu si společnost dala AMS, což znamená Analyses Material Solution.

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem společníků a spolupracovníků hlavním motivem činnosti společnosti je solidnost, vysoká odbornost a spokojenost zákazníků a všech obchodních partnerů. A mottem je "solidní obchod přináší přátelství na celý život".

Kancelář společnosti
office

U Početky 1734/20
288 02 Nymburk, Česká republika