Rotorcomp

ROTORCOMP ® – výrobce šroubových kompresorů

Jsme předním dodavatelem soustrojí šroubových kopresorů se vstřikováním oleje a pro stacionární a mobilní, stejně jako speciální aplikace vzduchových kompresorů. Za použití jako srdce našich systémů, mohou naši OEM zákazníci budovat soustrojí kompresoru s maximální účinností, nízkou hlučností, při dodržení nejvyšších standardů kvality.

Šroubové plynové jednotky a kompaktní jednotky jsou zejména vhodné pro potřeby stlačování plynu v průmyslu. S našimi zákazníky získáváme vzduch bez oleje třídy 0 pomocí inovativního katalytického systému – což je nejlepší cesta pro vzduch bez oleje.

Našim zákazníkům nabízíme po celém světě krátké dodací lhůty, efektivní zákaznickou podporu a standardy nejvyšší kvality „Made in Germany“. Kvalita je v naší DNA.

Jako součást silné BAUER GROUP, známou jako globální specialista na stlačený vzduch a plyn pro tlaky do 500 barů, staráme se o naše životní prostředí a zavazujeme se směrnicemi EU pro ekodesign, amerického CAGI, stejně tak jako čínskou iniciativou pro energetickou účinnost.

Dodáváme:

 • Šroubové Pneumatické jednotky
 • Šroub vzduchové jednotky s převodovkou
 • Šroubové vzduchové kompaktní jednotky “Compact”
 • Šroubové vzduchové kompaktní jednotky s převodovkou
 • 2-stupňové kompresory a zesilovače tlaku “boostery”
 • Šroubové kompresory plynové
 • Komponenty a příslušenství
 • Chladicí jednotky

Šroubové vzduchové kompresorové jednotky

Naše kompresorové vzduchové jednotky s přímým vstřikem oleje vytvoří srdce vašeho kompresorového systému. Použitím naší široké škály komponentů, můžete vytvořit perfektní kompresorové soustrojí s maximální účinností, nízkou hlučností, při dodržení nejvyšších standardů kvality.

rotorcomp

Šroubové vzduchové kompresorové jednotky s převodovkou

Naše kompresorové vzduchové jednotky s přímým vstřikem oleje s převodovkou vytvoří srdce vašeho kompresorového systému.. Použitím naší široké škály komponentů, můžete vytvořit perfektní kompresorové soustrojí s maximální účinností, nízkou hlučností, v nejvyšší kvalitě.

rotorcomp

2-stupňové kompresory a zesilovače tlaku “boostery”

2-stupňové kompresory a zesilovače. ROTORCOMP, poskytují s vyžitím dvoustupňového šroubového kompresoru MT25-G a MT35-G dlouhodobě prověřený šroubový komresor “booster” konstruovaný pro tlaky až do 35 bar. Kompresor dvoustupňový zvyšuje tlak v zívislosti na teplotě prostředí a média až do 35 bar g s maximální dopravní výkon 42.

rotorcomp

VYSOCE PROVĚŘENÉ - ROTORCOMP® šroubové kompresory plynové

Šroubové kompresorové jednotky pro plyn ROTORCOMP® a plynové kompresorové kompaktní jednotky jsou vhodné zejména pro aplikace plynového kompresorového soustrojí. Plynové a NK-plynové soustrojí poskytují optimální provozní spolehlivost, účinnost a jedinečnou modularitu se zemním plynem, bioplynem a zemním plynem, jakož i pro kompresi plynných par nebo odsátí plynu z uzavřených prostor

rotorcomp

Šroubové plynové kompresorové jednotky

Šroubové kompresorové plynové jednotky ROTORCOMP® jsou vhodné zejména pro aplikace plynového kompresoru. Nové řešení bez ROLLING Profile® se zvýšenou účinností a velkoryse dimenzovanými podsestavami zaručují vysokou životnost kompresorových systémů.

rotorcomp

Šroubové plynové kompresorové jednotky s převodovkou

ROTORCOMP® šroubové kompresorové plynové jednotky končí převodovkou a jsou zvláště vhodné pro aplikace Plynový kompresor s fixním kompresním výkonem. Nový neopotřebovávající se ROLLING Profile® se zvýšenou účinností a velkoryse dimenzovanými podsestavami zaručují vysokou životnost.

rotorcomp

Šroubové plynové kompaktní kompresorové jednotky

Naše NK-plynové Kompaktní Jednotky poskytují optimální Provozní spolehlivost, efektivitu a jedinečnou modularitu. Jsou dobře uzpůsobené pro Vaše Aplikace. Můžete těžit z nízkých nároků na prostor, nízké nákladů na úpravy, zjednodušený servis a údržbu a celkové snížení všech logistických nákladů.

rotorcomp

Šroubové kompaktní plynové kompresorové jednotky s převodovkou

Naše-NK-G-plynové kompaktní kompresorové jednotky s převodovkou jsou zvláště vhodné pro aplikace Plynový kompresor s konstantní rychlostí pohonu. Kompaktní jednotky poskytují optimální provozní spolehlivost, efektivitu a jedinečnou modularitu a jsou dobře uzpůsobené pro vaše aplikace. Můžete těžit z malé nároky na prostor, nízkých provozních nákladů.

rotorcomp

Chladídící jednotky

ROTORCOMP vždy dodá správné chladiče pro každý šroubový kompresorový systém. Bez ohledu na to, zda se jedná o kombinované chladiče, nebo jen jednoduché chladiče, ROTORCOMP vždy dodá správné chladiče pro každý šroub systém kompresoru. Široká škála olej / chladiče vzduchu jsou k dispozici od ROTORCOMP, počínaje od 10 HP / 7,5 kW - až 150 HP / 110 kW. Chladiče jsou vakuové pájené, což zajišťuje bez zbytkové pájení. Jsou vyrobeny z hliníkové slitiny a jsou navrženy pro, tyto jiné přednosti:

 • Vysoké výkony
 • Optimální rozložení
 • Nízký odpor
 • Nízká hmotnost

Konstrukce skříně chladiče, ventilátoru a ventilátor musí být všechny úzce propojeny a přesně vzájemně sladěny.